elkum mikronize kalsit
elkum mikronize kalsit kalsit üretimi türkiyekalsit mikronizekalsit üretimi adanakalsit kullanım alanlarıiş başvuru formuiletişim elkum mikronize telefon adres
adana kompresör
adana elkum mikronize kalsit üretimi Venesis Venesis Venesis

 

 

 

 

 

      ÜRETİM

 

Üretim tesisimizde, yakınına konumlandırıldığı ocaklardan çıkarılan saflığı, beyazlığı ve kalsiyum karbonat yüzdesi yüksek olan kalsit hammaddesi kullanılmaktadır. Laboratuvar analizleri ile hammaddenin bu özellikleri sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

 

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre hammadde seçimi yapılabilmektedir. Ürünler, kalsit hammaddesinden başlayarak, mozaik taşlar, granüller, mikronize kalsitler şeklinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Kalsit minerali birbirinden çok farklı endustriyel ürünlerde kullanılmakta olduğundan müşterilere proseslerindeki ihtiyaçı en doğru şekilde karşılayacak ürün seçimi konusunda teknik destek verilmektedir.

 

Bu maksatla müşterilerle sürekli işbirliği yapılmaktadır. Üretim tesisleri eleme, primer ve sekonder kırma, bilyalı ve dik değirmenlerle öğütme, seperasyonla ilgili modern makinalarla donatılmıştır. Üretim sistemlerinin yeni teknolojilerle geliştirilmesi için düzenli ve planlı yatırımlar yapılmaktadır. Süreçler biri üretime diğeri kalite kontrol ve ARGE birimine ait olan iki farklı laboratuar tarafından denetlenmektedir. Bu laboratuarlar lazer kırınım başta olmak üzere yüksek teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

 

Düzenli şekilde ambalajlama işlemi yaparak ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

 adana kompresör
 
    Copyright © 2017 EL KUM Mikronize. Tüm hakları saklıdır.   kalsit üretim

Altıkara Mah. D400 Karayolu Yılankale Mevki
                                      Ceyhan / ADANA

TEL1: 0532 692 73 23    TEL2: 0532 257 77 67

    adana web tasarım