elkum mikronize kalsit
elkum mikronize kalsit kalsit üretimi türkiyekalsit mikronizekalsit üretimi adanakalsit kullanım alanlarıiş başvuru formuiletişim elkum mikronize telefon adres
adana kompresör
adana elkum mikronize kalsit üretimi Venesis Venesis Venesis Venesis

 

 

 

 

 

      HAKKIMIZDA

 

En son teknolojiyle kurulmuş olan tesisimizde; yapi kimyasalları,  plastik sektörü,  boya sanayi,  kağıt sanayi,  seramik,  tarım, cam sanayi, İlaç sanayi, hayvan yemi, deterjan, pvc ve lastik sanayinde kullanılmak üzere tane boyutu 0-100 micron  ile 1500-2500  micron arasında değişen ölçülerde kalsit ve mikronize kalsit üretimi yapılmaktadır. Kalsit ihtiyacının tamamını kendi ruhsatlı sahalarından sağlamakta olan şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet ve aynı standartta üretim yapabilmenin yanında koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Ocaklardan çıkarılan saflığı, beyazlığı ve kalsiyum karbonat yüzdesi yüksek olan kalsit hammaddesi kullanılmaktadır. Laboratuvar analizleri ile hammaddenin bu özellikleri sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

 

Firmamız konusunda uzman olup müşteri biligilendirme, yönlendirme, kalite, sevkiyat, teslimat başlıklarını ana temel sayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Ürün çeşitlerimize sitemizdeki ürünler menüsünden bakabilirsiniz.

 adana kompresör
 
    Copyright © 2017 EL KUM Mikronize. Tüm hakları saklıdır.   kalsit üretim

Altıkara Mah. D400 Karayolu Yılankale Mevki
                                      Ceyhan / ADANA

TEL1: 0532 692 73 23    TEL2: 0532 257 77 67

    adana web tasarım